Witamy w dziale galeria

Karolina, Julia i Natasza na konkursie czytelniczym w Bibliotece Miejskiej - zdobyły I miejsce!!!

30 marca dziewczynki z grupy Motyli wraz z paniami wybrały się do Biblioteki Miejskiej na konkurs pod hasłem " Dzień dobry pani Joanno"

Był to konkurs wiedzy z lektury  " Nasza mama czarodziejka" Joanny Papuzińskiej.

Karolinka, Julcia i Nataszka dzielnie odpowiadały na pytania, a na koniec wykonały pracę konkursową.

Na końcu było oczywiście rozdanie dyplomów i nagród.

Dziewczyny spisałyście się na medal !!!

Smakowity Dzień Pizzy w Motylach!!! - mniam.......

9 lutego  obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pizzy. Nie mogliśmy pominąć takiego święta, gdyż większość dzieci i dorosłych uwielbia ten przysmak pochodzący z Włoch. Wielką frajdę dzieciom sprawiło przygotowywanie pizzy: krojenie papryki, szynki, salami czy pieczarek , tarcie sera oraz nałożenie ulubionych składników. Wspaniałe zapachy rozeszły się po całym przedszkolu :) Bardzo dziękujemy rodzicom i dziadkom za przyniesienie składników do pizzy! :)