Witamy w dziale galeria

Świąteczne Warsztaty w grupie Gąsieniczek.
"W naszej grupie zagościła świąteczna atmosfera,w kameralnym gronie  wspólnie ubraliśmy choinkę, która na koniec wyglądała zjawiskowo.
W wir porwał nas zaprzęg  z Mikołajem przy piosence " 7 reniferów " z wykorzystaniem bum, bum rurek. Były też zagadki zimowo-świąteczne,które losowali i czytali rodzice,na koniec zasiedliśmy do wspólnej pracy ,wykonywaliśmy piękne ozdoby choinkowe. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem przy kolędach " Arki Noego"  ale był też i czas na miłe pogawędki. Dziękujemy wszystkim obecnym na warsztatach za przybycie i zapraszamy na kolejne warsztaty które odbędą się przed świętami Wielkanocnymi "
Motylki w kolorowym i pachnącym świecie przypraw:)
Jakże aromatycznie zrobiło sie w całym przedszkolu za sprawą przyniesionych przez nas przypraw. Podczas zajęc poznawaliśmy wielozmysłowo przyprawy takie jak: kardamon, tymianek, rozmaryn, kurkuma, curry, papryka słodka i ostra, pieprz, majeranek, kminek i wiele innych. Z przypraw wykonaliśmy także piękne, pachnąe obrazki.
Samoobsługowy Kiermasz Frajdy!
"Ruszył pierwszy Samoobsługowy Kiermasz Frajdy z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom za ogromne zaangażowanie w tworzenie przeróżnych plastycznych prac, które uświetniły kiermasz i zapraszamy do udziału w akcji, która planowo trwa do 19 grudnia (do wyczerpania zapasów:))".
MOTYLKI i ŻABKI na wycieczce w fabryce bombek w Złotoryi.
Podczasz zwiedzania fabryki mogliśmy poznac cały cykl produkcyjny szklanych ozdób choinkowych: od rozgrzania szkła i wydmuchania odpowiedniej wielkości bańki, poprzez malowanie, ozdabianie, aż po pakowanie. Bombki miały różne kolory, wzory i kształty, zrobiły na nas ogromne wrażenie. Na pamiątkę przywieźliśmy bombki z naszymi imionkami:)
Dzień Pluszowego Misia u Biedroneczek
25 listopada obchodzony był Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Również u naszych małych Biedroneczek nie zabrakło misiowej zabawy. Tego dnie wszystkie dzieci z naszej grupy przyniosły do przedszkola swoje ulubione pluszaki. Dzieciaczki na głowach miały misiowe uszka, bawiliśmy się w rytm misiowej muzyki oraz malowaliśmy misiowe obraz. Uwieńczeniem misiowej zabawy była bajka "Miś uszatek".