Witamy na stronie naszego przedszkola!

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na fb:

Dni adaptacyjne

Serdecznie zapraszamy na dni adaptacyjne dla nowoprzyjętych dzieci w dniach 29, 30 i 31 sierpnia w godzinach 13.00 - 15.00.

Nabór do projektu EU

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy rekrutację dzieci do projektu współfinansowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju regionalnego pn. "POZYTYWKA - pozytywne zmiany w edukacji przedszkolnej."

Więcj informacji w zakładce: POZYTYWKA - projekt EU

lub pod numerem telefonu: 605357090.

Spotkanie informacyjne

Serdecznie zapraszamy nowoprzyjęte dzieci wraz z rodzicami na spotkanie informacyjno-adaptacyjne, które odbędzie się 20 czerwca o godzinie 16.00.

Prosimy o zabranie dla dzieci obuwia zmiennego.

WIELKI BAL KARNAWAŁOWY PRZEDSZKOLA ,,FRAJDA"

Z wielką przyjemnością informujemy, że w tym roku WIELKI BAL KARNAWAŁOWY PRZEDSZKOLA ,,FRAJDA" odbędzie się 2 lutego o godz. 13.00. Serdecznie zapraszamy wszystkie księżniczki, wróżki, rycerzy, kowboi i ....Zapowiada się wyśmienita zabawa!!!

Bożonarodzeniowy Kiermasz Prezentowy

Miło jest nam poinformować, że podczas tegorocznego Kiermaszu Bożonarodzeniowego udało się zebrać 615,79 zł. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie, przygotowanie pięknych ozdób oraz oczywiście dorzucenie kilku groszy do skarbonki :) Zebrane pieniążki przeznaczymy na specjalne okazje (bal karnawałowy, wyjście do teatru itp. )

PASOWANIE ŻABEK - PODZIĘKOWANIA :)

Szanowni Rodzice , Kochane Żabki - dziękujemy Wam za ten wspaniały i ważny dzień.

Bardzio nas ucieszyła tak liczna frekwencja. Dziękujemy za wsparcie w zorganizowaniu uroczystości. Miło widzieć jak angażują się Państwo w przedszkolne życie swoich milusińskich.

Jesteśmy dumne z dzieci.

Już sama obecność na uroczystości to wielkie wyzwanie.

Pamiętajmy, że dla większości dzieci był to pierwszy publiczny występ . Z doświadczenia też wiemy, że z każdym kolejnym przedstawieniem dziecko będzie odczuwało ekscytację i radość z tego, że będzie mógło pochwalić się przed najbliższymi tym, co sam umie. Muszą nam również Państwo uwierzyć na słowo , że na próbach wszystkie Żabki powiedziały swoje wiersze bezbłędnie :) Bezbłędnie to zresztą mało powiedziane - niektórzy dodatkowo wprowadzili ruch sceniczny a nawet taniec !

A więc gratulujemy Wam Kochane Żabki - odwagi ! Witamy Was w gronie przedszkolaków ! Jesteście już prawdziwymi "Frajdzioszkami" !

A Wam Rodzice gratulujemy tak wspaniałych pociech i ... witamy w gronie przedszkolnych Rodziców ;)

SPOTKANIA Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy rodziców na spotkania organizacyjne, które odbędą się według następującego harmonogramu:

GRUPA SOWY (dzieci rocznik 2011)- 06.09 w środę godz.16.30

GRUPA MOTYLE( dzieci rocznik 2012)-06.09 w  środę godz.16.00

GRUPA GĄSIENICE (dzieci rocznik 2013)- 07.09 w czwartek godz.16.00

GRUPA ŻABKI (dzieci nowo przyjęte)- 14.09. czwartek godz. 16.00.

ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY!!!

Wakacje powoli dobiegają końca…. 1 września po raz kolejny wypoczęci i stęsknieni przekroczymy próg naszego kochanego przedszkola, w tym dniu placówka działa tak jak zwykle od 7.00 do 17.00. Dzieci rozpoczynające przygodę z przedszkolem zapraszamy na godz.9.00.

Nowy rok szkolny przyniesie nam jak zwykle mnóstwo nowych przygód, wyzwań i atrakcji, a 1 wrzesnia szukajcie swoich imion w szatni i swoich Pań w salach:):)... DO MIŁEGO ZOBACZENIA!

NADESZŁY WAKACJE....

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice pragniemy życzyć Wam słonecznych, pachnących owocami i morską bryzą, beztroskich, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Życzymy, aby letni czas obfitował w ciekawe podróże, poznawanie nowych miejsc i zawieranie prawdziwych przyjaźni. Życzymy zasłużonego odpoczynku , aby we wrześniu wszyscy wrócili pełni zapału do pracy i przedszkolnych aktywności.

Wycieczka do Kraszowickiej Zagrody

Dzień Dziecka w tym roku obchodzimy w Kraszowickiej Zagrodzie. 31 maja pojadą dzieci z grupy: jeżyki, gąsienice i sowy, 6 czerwca grupa motyle. Będziemy samodzielnie przygotowywać  pyszne podpłomyki oraz bawić się ze zwierzątkami!!!

SPOTKANIA ADAPTACYJNE DLA NOWOPRZYJĘTYCH DZIECI

W trosce o zapewnienie bezpiecznego i łagodnego wejścia w środowisko przedszkolne, adaptację nowych dzieci zaczynamy już w czerwcu. Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci, które rozpoczną edukację przedszkolną w naszym przedszkolu we wrześniu na zebranie informacyjne 22 czerwca o godzinie 16. 00. Następnego dnia- 23 czerwca odbędzie się spotkanie adaptacyjno-integracyjne dla nowoprzyjętych dzieci o godzinie 15.30. Prosimy, aby dzieci miały ze sobą obuwie zmienne.

PIKNIK RODZINNY !!!!!

Serdecznie zapraszamy całą społeczność przedszkola Frajda na PIKNIK RODZINNY , który odbędzie się 2 czerwca o godz.16.00. O moc atrakcji dla naszych milusińskich w tym roku zadbają kochani Rodzice Motylków. Szczegółowe informacje dostępne u wychowawców.