POZYTYWKA-projekt EU

Projekt dofinansowany ze środków Funduszy Europejskich
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020

Wartość projektu:  829 230 zł

Wkład funduszy Europejskich: 704 590 zł

„POZYTYWKA – pozytywne zmiany w edukacji przedszkolnej” nr projektu RPDS.10.01.04-02-0001/17

Celem projektu jest rozwój oferty edukacyjnej przedszkola.

Założenia projektu:

- uruchomienie i funkcjonowanie jednej grupy integracyjnej, z. 17 nowymi miejscami, dostosowanymi do potrzeb dzieci w wieku 3-6 lat, również z niepełnosprawnościami;

- wyposażenie jednej grupy przedszkolnej (pomoce, zabawki, meble) i szatni;

- wyposażenie gabinetu do terapii i wczesnego wspomagania rozwoju;

- wyposażenie placówki w nowoczesny sprzęt TIK (m.in.tablety dla dzieci, laptopy, tablica interaktywna, magiczna ściana edukacyjna, programy multimedialne do prowadzenia zajęć grupowych i specjalistycznych);

- rozszerzenie oferty przedszkola o dodatkowe zajęcia edukacyjne i specjalistyczne dla nowopowstałej grupy  oraz dla dzieci dotychczas uczęszczających do przedszkola;

- doskonalenie kompetencji 15 nauczycieli, niezbędnych do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, w tym ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Czas trwania projektu: do 29.02.2020r.

Rekrutacja do projektu została zakończona, trwa nabór ciągły na listę rezerwową.

Rozpoczynamy rekrutację do projektu!

Dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wyposażymy i sfinansujemy funkcjonowanie jednej grupy przedszkolnej. Wszystkie grupy przedszkolne będą brały udział w dodatkowych zajęciach edukacyjnych, a nasza kadra pedagogiczna poprzez udział w licznych szkoleniach i studiach podyplomowych podniesie swoje kompetencje.

Zapraszamy chętnie dzieci wraz z rodzicami do udziału w projekcie pn."POZYTYWKA - pozytywne zmiany w edukacji przedszkolnej".

Karta zgłoszenia dziecka:

Karta zgłoszenia dziecka do grupy przedszkolnej utworzonej w ramach projektu POZYTYWKA-pozytywne zmiany w edukacji przedszkolnej.

Wypełnione formularze zgłoszenia należy złożyć osobiście w biurze projektu, które mieści się w Niepublicznym Przedszkolu FRAJDA przy ul. Galla Anonima 3 w Świdnicy.

Termin prowadzonej rekrutacji :

od 23 lipca do 6 sierpnia 2018r.

Szczegółowy regulamin rekrutacji do projektu:

Regulamin rekrutacji do projektu POZYTYWKA-pozytywne zmiany w eduakcji przedszkolnej.

Szczegółowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu: 605357090