Doroczny festyn
Wraz z Państwem tworzymy miłą tradycję i ponownie spotykamy się na zakończenie roku szkolnego na festynie we Frajdzie.
Moc artrakcji, zabaw plus smaczny grill i słodkości, tego nie mogło zabraknąć.
Fantastyczna frekwencja wśród przedszkolaków i ich rodziców. Cieszymy się, że pogoda dopisała i zapraszamy do oglądania
fotorelacji z piątku 26.06.2015.
Dziękujemy za tak gromadne przybycie i za wszelką pomoc okazaną przez rodziców przy organizacji i obsłudze.
Możemy pochwalić się zbiórką w wysokości 1940 pln, dzięki której czekają nas atrakcje w przyszłym roku szkolnym 2015/16.
III Szachowe Mistrzostwa Przedszkola FRAJDA
W III Szachowych Mistrzostwach Przedszkola Frajda wzięło udział 15 osób. Wśród dziewczynek zwyciężyła Michalina Rogacz, która zdobyła komplet 3 punktów i wyprzedziła Nataszę Oczko oraz Anię Jesionkę (obydwie po 2 pkt.). Wśród chłopców najlepszym okazał się Nikodem Jarosz, który również wygrał wszystkie swoje partie. Drugie miejsce zajął Filip Oleszczyk, a trzecie Staś Przybylski (obydwaj po 2 pkt.). Najlepsi szachiści otrzymali medale, a wszyscy uczestnicy turnieju pamiątkowe dyplomy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Mistrzostw na stronie Hetman MK:
Przerwa wakacyjna
Uprzejmie przypominamy o przerwie wakacyjnej w funkcjonowaniu przedszkola. W tym roku przedszkole będzie nieczynne w terminie od 17 do 31 sierpnia 2015r. Bardzo prosimy o zapewnienie dzieciom opieki w tym czasie.
Spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci z rocznika 2012
Uprzejmie informujemy, że dnia 17.06.2015r. o godzinie 15.30, odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci z rocznika 2012. Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy, celem jest integracja dzieci, rodziców i wychowawców. Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi. Spotkanie odbędzie się w sali Gąsieniczek.
Spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci z rocznika 2013
Uprzejmie informujemy, że dnia 18.06.2015r. o godzinie 15.30, odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci z rocznika 2013. Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy, celem jest integracja dzieci, rodziców i wychowawców. Serdecznie zapraszamy jednego z rodziców wraz z dzieckiem. Spotkanie odbędzie się w sali Biedronek :-)
Wyniki rekrutacji na rok szkolny 2015/16
W przedszkolu opublikowane zostały wyniki rekrutacji do przedszkola i grupy żłobkowej na przyszły rok szkolny.
Nowe dzieci wraz z rodzicami zapraszamy w czerwcu na spotkanie informacyjne, a w ostatnim miesiącu sierpnia na tydzień adaptacyjny. Szczegóły u wychowawców.
Spektakl muzyczny pt. ALADYN
Dnia 30 marca grupy Gąsieniczek, Żabek i Motyli będą miały możliwość wizyty w teatrze w Świdnicy. Wrocławski Teatr Muzyczny przedstawi w tym dniu spektakl muzyczny pt. Aladyn. Koszt biletów częściowo będzie pokryty z funduszy zebranych podczas bożonarodzeniowego kiermaszu przedszkolnego.
ZABAWA KARNAWAŁOWA
Serdecznie zapraszamy wszystkie wróżki, księżniczki, syrenki, a takze rycerzy, kowbojów i wszystkie inne barwne postacie na WIELKI BAL KARNAWAŁOWY, który rozpocznie się punktualnie o godz. 10.00 28 stycznia w środę:)

Miło nam poinformować, że część pieniążków, zebranych podczas kiermaszu bożonarodzeniowego, zostanie przeznaczona na animatora, który poprowadzi zabawę karnawałową dla dzieci.
Dni wolne w okresie świąteczno - noworocznym
W okresie świąteczno - noworocznym, przedszkole będzie zamknięte w następujących dniach:
 - 24 grudnia Wigilia 2014r.
- 2 stycznia 2015r. (piątek)
- 5 stycznia 2015r. (poniedziałek).

W pozostałe dni, tj 22-23 grudnia oraz 29-31 grudnia 2014r. przedszkole pracuje w godzinach 7.00 - 17.00.
Życzenia Świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia,

życzymy Państwu ,

aby przy świątecznym stole nie zabrakło

światła i ciepła rodzinnej atmosfery,

a Nowy Rok przyniósł ze sobą szczęście i pomyślność.

Samoobsługowy Kiermasz Frajdy
"Ruszył pierwszy Samoobsługowy Kiermasz Frajdy z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom za ogromne zaangażowanie w tworzenie przeróżnych plastycznych prac, które uświetniły kiermasz i zapraszamy do udziału w akcji, która planowo trwa do 19 grudnia (do wyczerpania zapasów:))".