(Milikowice) Pozegnanie Motyli

Ostatniego dnia czerwca pożegnaliśmy w naszym przedszkolu 6-latki z grupy „Motyli”. Na uroczystości pojawili się Sołtys Milikowic  i przedstawiciele Rady Sołeckiej, wszyscy pracownicy przedszkola,  a przede wszystkim rodzice dzieci, z którymi przyszedł czas się pożegnać. Wychowawca starszej grupy – Pani Agnieszka nie kryła łez wzruszenia, przez 10 wspólnych miesięcy sporo się wydarzyło, wszyscy bardzo się ze sobą zżyli i żal było  tak szybko się  rozstawać.

Ostatnim przedszkolnym występem dzieci podziękowały wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób byli związani z przedszkolem. Na koniec z dumą odbierały dyplomy i gratulacje od nauczycieli i Pana Sołtysa. Po wakacjach rozpoczną nową przygodę – ze szkołą. Życzymy wszystkim szkolnych sukcesów!