"Dzień Pluszowego Misia " u Gasieniczek !

"Gąsieniczki uroczyście obchodziły dziś Dzień Pluszowego Misia. Bardzo dziękujemy Rodzicom za wszystkie piękne misie, które dzieci przyniosły do przedszkola. Dziękujemy również Mamie Antosi za śliczne ciasteczka w kształcie misiów. Na zajęciach dzieci poznały starego misia z Antarktydy, który bacznie przyglądał się dzisiejszym występom do piosenek "Jadą, jadą misie", "Szare misie" oraz uczestniczył w zabawie "Stary niedźwiedź mocno śpi". Dzieci przedstawiły swoje misie, opisując je w kilku zdaniach. Określały ich wielkość i kolor. Poznały także Misia Uszatka, znanego naszym rodzicom i dziadkom. Obejrzeliśmy bajkę pt. "Miś Uszatek i Bałwanek"- bo przecież zima tuż za pasem! Gąsienice pracowały także przy stoliku- narysowały swoje misie oraz sprawiły wielką radość Misiowi Uszatkowi, kolorując jego postać. Każde dziecko dostało opaskę z uszami misia. Całą uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek- wszyscy wszak wiedzą, że małe misie to łakomczuchy".