Dzień Babci i Dziadka w Gąsieniczkach

"29 stycznia odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli ukochani dziadkowie i babcie Gąsienic. Dzieci zaśpiewały piosenki ("Witaj babciu i dziadku", "Droga babciu, dziadku, to wszystko dla Ciebie"," Dla babci i dziadka"), zagrały mieszadłami na plastikowych kubeczkach do piosenki "Tańczysz Ty, tańczę ja" (zainspirowaliśmy się metodą aktywnego słuchania B. Strauss). Mieliśmy nawet perkusistę, który wygrywał takt na werblu!! Był także rock`n`rollowy "Taniec Bałwana" oraz seans filmowy, w którym aktorami były Gąsieniczki opowiadające o babciach i dziadkach. Dziękujemy rodzicom Pawełka, Filipa, Ani, Nadii i Benia za domowe wypieki, które uświetniły uroczystość, a wszystkim dziadkom życzymy zdrowia, pomyślności i radości z rozpieszczania swoich ukochanych wnucząt!"