Kartka od najmłodszych

Drodzy rodzice!

Wiemy jak trudna jest dla nas wszystkich obecna sytuacja, również dla Waszych dzieci. Wspólnie możemy więcej, możemy sprawić, aby również najmłodsi  przyczynili się  do wsparcia tych, którzy codziennie walczą o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, jak i również do wzbudzenia nadziei na lepsze jutro u sąsiada, koleżanki, znajomych i nieznajomych.

Dlatego chciałybyśmy zaproponować dzieciom, aby przygotowały pracę plastyczną, której tematem będzie wg wyboru:

- kartka dla bohatera  (bohaterowie walki z koronawirusem:  lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, służby mundurowe, itp.);

- pozytywny plakat z hasłem WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE!  jako motywacja do pozytywnego myślenia.

Rodziców serdecznie prosimy o przesłanie na nasz adres: agugu@dlaprzedszkoli.eu skanu lub zdjęcia pracy, a my je wydrukujemy i zawieziemy do szpitala, policji, straży granicznej, strażaków – przekażemy do tych, którzy codziennie walczą o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Prace można też przesyłać na maile grupowe lub po prostu bezpośrednio do nauczycieli (mms, messenger,itp.). Na Wasze plakaty czekamy do 30 kwietnia!

Z wszystkich prac zrobimy też wystawę w oknach naszego przedszkola, aby każdy kto tamtędy będzie przechodził, zarażał się optymizmem i nadzieją  od naszych przedszkolaków.