Wysokość czesnego za miesiąc kwiecień

Drodzy rodzice!
Ze względu na trudną sytuację z jaką przyszło nam się zmierzyć,  chciałabym poinformować Państwa, iż w związku ze zmniejszeniem kosztów na codzienne funkcjonowanie placówki w marcu i w kwietniu , czesne w miesiącu kwietniu zostaje obniżone do 180zł.

Wierzę w to, iż takie rozwiązanie spotka się z Państwa akceptacją  i zrozumieniem.

Stosownie do z art170 ust.1 Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 roku – Prawo oświatowe, prowadzenie szkoły lub innej formy wychowania przedszkolnego nie jest działalnością gospodarczą. Placówki oświatowe nie mogą korzystać z ulg, przywilejów i praw dotyczących przedsiębiorców. Wpłaty rodziców stanowią więc istotną część planu finansowego.

Zdajemy sobie sprawę, że przerwa w funkcjonowaniu naszej placówki to bardzo trudny okres zarówno dla Was jak i dla nas. Postarajmy się o wzajemny dialog, szacunek i zrozumienie.

Ponadto, uprzejmie informuję:

- z opłaty za miesiąc kwiecień zwolnieni zostają rodzice dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności,

- rodzice, których dwoje dzieci uczęszcza do placówki, w miesiącu kwietniu płacą tylko za pierwsze dziecko.

Jednocześnie chciałabym podkreślić, że wszystkie rodziny, które znalazły się z powodu sytuacji związanej z koronawirusem, w trudnym położeniu finansowym, mogą liczyć na zrozumienie z naszej strony. Proszę, aby takie przypadki zgłaszać telefonicznie (dyrekcja - tel. 605357090) lub na maila: agugu@dlaprzedszkoli.eu . Każdy wniosek o odroczenie bądź umorzenie płatności będzie indywidualnie rozpatrzony.

Jeszcze raz serdecznie zachęcam do korzystania z propozycji zajęć przesyłanych przez nauczycieli poszczególnych grup. Dostęp na konta grupowe został do rodziców przekazany w wiadomości sms.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby skorzystać z konsultacji z psychologiem dziecięcym, proszę o przesłanie takiej informacji sms pod nr tel. 505667913. Pani psycholog Agnieszka Ulfik skontaktuje się z Państwem telefonicznie.

Jeszcze raz serdecznie apeluję o przestrzeganie zalecanych środków ostrożności, życzę wszystkim dużo spokoju i zdrowia na ten trudny czas, zostańmy w domach, bądźmy bezpieczni.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości,  jestem do Państwa dyspozycji.

dyrektor przedszkola

Agnieszka Pieszczoch