To takie proste!
Niepubliczne Przedszkole FRAJDA
Strona głowna  /  Galeria  /  ŻABKI - Spotkania Adaptacyjne :)
ŻABKI - Spotkania Adaptacyjne :)
data dodania: 2017-09-04

Szanowni Rodzice dziękujemy w imieniu naszym i małych Żabek za tak liczną frekwencję na dniach adaptacyjnych. Miło nam , że od pierwszych dni angażują się Państwo w działania przedszkola. Wiemy, że początki bywają trudne. Każda nowa sytuacja jest stresująca , zarówno dla dorosłych a tym bardziej dla dzieci. Większość dzieci, mniej lub bardziej emocjonalnie przeżyje rozstanie z rodzicami i adaptację w nowym miejscu. U większości dzieci okres ten trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy. O jego rzeczywistej długości decyduje wiele czynników, jak dojrzałość emocjonalna konkretnego dziecka, sposób, w jaki do tej pory funkcjonowało, jak również postawa rodziców w tym początkowym okresie. Pamiętajmy, że dzieci wyczuwają nasze lęki i obawy. A więc pomóżmy wspólnie malutkim Żabkom, wesoło i radośnie, "wskoczyć" w rytm przedszkolego życia.

Przed nami wiele wyzwań ale też wiele radosnych chwil. Tu będziemy się bawić i uczyć. Poznamy "Kodeks Przedszkolaka". Z czasem nawiążemy nowe przyjaźnie (choć na to potrzeba sporo czasu). A więc trzymamy kciuki za Naszych Milusińskich i ich Rodziców ;)  !!!

Strona: 1 2