To takie proste!
Niepubliczne Przedszkole FRAJDA
Strona głowna  /  Galeria  /  Pracownicy przedszkola podczas szkolenia z pierwszej pomocy.
Pracownicy przedszkola podczas szkolenia z pierwszej pomocy.
data dodania: 2017-04-08

Dnia 08. 04. 2017 r. w naszym przedszkolu  odbyło się szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. W szkoleniu tym oprócz personelu przedszkola Frajda brał też udział personel z  przedszkola " Bajkowy domek".
Małe dzieci są  nieprzewidywalne, dlatego tak ważne jest, aby każdy pracownik przedszkola potrafił udzielić pomocy w nagłych wypadkach. Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy ma więc na celu przyswojenie wiedzy oraz prawidłowego zareagowania na różne zdarzenia, które mogą zaistnieć podczas pobytu dziecka w placówce. Dziękujemy panu Rafałowi który jest ratownikiem medycznym i strażakiem za profesjonalnie przeprowadzone szkolenie.

Strona: 1 2