Spotkania z rodzicami

Uprzejmie informujemy, że ze względu na reżim sanitarny, spotkania z rodzicami na początku roku szkolnego w formie tradycyjnej odbędą się tylko w najmłodszych grupach:

- Tulipany - czwartek 10 września godz.16.00

- Fiołki - poniedziałek 14 września godz. 16.00

Bardzo prosimy, aby w zebraniu uczestniczył tylko jeden z rodziców/ opiekunów dziecka oraz przypominamy o zasadach bezpieczeństwa - dezynfekcji rąk przy wejściu oraz zasłonięciu ust i nosa podczas pobytu w placówce.

W pozostałych grupach wszelkie informacje organizacyjne dotyczące funkcjonowania przedszkola i grupy w roku szkolnym 2020/2021 zostaną przekazane rodzicom w najbliższych dniach w formie pisemnej. Rodzice, którzy chcieliby skontaktować się w ważnych sprawach osobiście z wychowawcą grupy, prosimy o bezpośrednie umawianie się na konsultacje indywidualne z nauczycielem.

Z uwagi na rozpoczynający się rok szkolny życzę wszystkim wspólnego działania, ciągłej zgody, wytrwałości, zaangażowania i wspaniałej współpracy!

dyrektor przedszkola Agnieszka Pieszczoch