Wysokość czesnego za miesiąc maj

Drodzy rodzice!

W minionym okresie podjęliśmy wszelkie działania, aby zminimalizować koszty utrzymania przedszkola w okresie przestoju. Udało nam się zamrozić pewne zobowiązania, dlatego w miesiącu maju czesne zostaje obniżone do kwoty bazowej 90zł.

Również, jak w poprzednim miesiącu, z czesnego zostają zwolnione dzieci z orzeczeniem oraz młodsze rodzeństwo dzieci uczęszczających do placówki.

Po przygotowaniu placówki do ponownego otworzenia, rodzice dzieci, którzy będą potrzebowali opieki w miesiącu maju, otrzymają dodatkowe indywidualne wyliczenia czesnego w zależności od terminu podjęcia opieki przez placówkę.

Serdecznie proszę o rozważenie potrzeby skorzystania z opieki instytucjonalnej, jeśli nie mają Państwo konieczności powrotu do pracy, ze względu na sytuację epidemiczną w naszym regionie. Z naszej strony zrobimy wszystko, aby zachować najwyższe środki ostrożności, aby choroba nie rozprzestrzeniała się. Wkrótce zostaną Państwo poinformowani na naszej stronie internetowej o wszelkich podjętych działaniach w celu zapewnienia dzieciom i pracownikom najwyższego, jak to możliwe w tych warunkach reżimu sanitarnego.

W imieniu całej kadry pedagogicznej przedszkola chciałabym serdecznie podziękować za wszelkie wyrazy wsparcia, życzliwości i zrozumienia, jakie od Was w tym trudnym okresie napływają. Dziękujemy za Wasze maile, zdjęcia, telefony, dziękujemy, że jesteście cały czas z nami.

dyrektor przedszkola

Agnieszka Pieszczoch