Przygotowania do ponownego otwarcia placówki

Uprzejmie informuję, że trwają przygotowania do otwarcia przedszkola. Pierwszeństwo w zorganizowaniu opieki, zgodnie z rekomendacjami MEN, będą miały dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Aktualnie nauczyciele poszczególnych grup, kontaktują się z Państwem telefonicznie w celu ustalenia ile dzieci potrzebuje skorzystać z opieki przedszkolnej.

Podejmujemy wszelkie działania, aby zapewnić wszystkim bezpieczne korzystanie z usług opiekuńczych, zarówno dzieciom jak i pracownikom przedszkola. Przygotowujemy sprzęty i pomoce dydaktyczne, środki ochrony osobistej oraz opracowujemy niezbędne procedury wewnętrzne, aby przygotować przedszkole pod względem reżimu sanitarnego.

Decyzja o dacie rozpoczęcia pracy zostanie Państwu podana do wiadomości 8 maja 2020r.

Zachęcam do zapoznania się ze stanowiskiem prezydenta miasta Świdnicy pani Beaty Moskal - Słaniewskiej w sprawie otwarcia żłobków i przedszkoli w naszym mieście: