Dzień Rodziny we FRAJDZIE

30 maja w grupie MOTYLI obchodziliśmy Święto Rodziny. Dla Mamy i Taty dzieci przygotowały inscenizację w rytmie rapu. Widzowie zaśmiewali się przy rymowankach energicznie skandowanych przez dzieci. Młodzi raperzy pomagali sobie całym ciałem, starając się wyrazić swoją energię i umiejętności. Były też chwile wzruszeń przy pięknie wyśpiewanych przez dzieci solo piosenkach czy pięknie deklamowanych wierszach. Dla mam i tatusiów dzieci przygotowały piękne laurki a sala wystrojona była w wykonane przez dzieci portrety rodzinne.
Ale Dzień Rodziny to nie tylko Święto Rodziców, to także Dzień Dziecka i właśnie ostatnia część spotkania poświęcona była dzieciom i ich potrzebom. Wspólnie z rodzicami odbyły się zajęcia gimnastyczne metodą Weroniki Scherborne. Rodzice stanęli na wysokości zadania i wspólnie z dziećmi skakali, turlali się po podłodze, robili tunele i chuśtawki dla dzieci.
Wszyscy zgodnie stwierdzili, że to była naprawdę miły, rodzinny, pełen radości dzień.