Wydłużenie ograniczenia funkcjonowania przedszkola

Drodzy Rodzice!

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, następuje wydłużenie zamknięcia naszego przedszkola do 10 kwietnia br.
Dyrekcja i grono pedagogiczne nadal pozostaje do dyspozycji.

Kontynuujemy zdalne nauczanie prowadzone na docelowych grupach.
Kontakt z przedszkolem telefoniczny: 605 357 090 i mailowy agugu@dlaprzedszkoli.eu
Prosimy zostańcie w domu, zdrowie Wasze i Waszych bliskich jest teraz najważniejsze.

Prosimy także o śledzenie bieżących informacji pojawiających się w mediach jak i na naszej stronach.

Dziękujemy za współpracę i zachęcamy do korzystania z pomysłów na zabawy z dziećmi nauczycieli poszczególnych grup.